BuN Venit Pe Site-Ul Ofcial AL clanului AraTisaN !

#Site-ul Official Al Clanului AraTisaN #

AcasaAcasa  Welcome!!*Welcome!!*  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

UWC3 Shopmenu & Shopmenu2 Combination

In jos 
AutorMesaj
SyMoX
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 120
Varsta : 25
Localizare : Ibitzaaaaaaaaaaaaa
Progres :
100 / 100100 / 100

Data de inscriere : 23/02/2009

JuCatoRii!!
XploDe.RO: 9

MesajSubiect: UWC3 Shopmenu & Shopmenu2 Combination   Mar Feb 24, 2009 5:03 pm

Va propun urmatoarele combinatii ... astea le folosesc eu cel mai des si n-am avut niciodata probleme ... oricum dak ati fi citit macar asa in mare parte ce-am scris eu la topicul "Tutoriale UWC3" n-ar mai fi fost nevoie d acest topic

Shopmenu @ Shopmenu2

Necklace of Immunity @ Helm of Excelence
Necklace of Immunity va ajuta sa nu murit din cauza ultimatelor date d inamici ( Lightning, Teleport, Big Bad Voodoo ) si Helm of Excelence nu luati HeadShot ( eu zic k este 1 avantaj f bun )

Claws of Attack @ Chameleon
Faci extra-damage la inamic si esti si cameleon ( adik arati exact k adversarul )

Cloak of Shadows @ Amulet of the Cat
Aceasta combinatie este numai pt cei care joaca la sunet si joaca la sigur ( adik camperi ). Cloak t face aproape invizibil dak esti p cutit si cu Amulet of the Cat nu poti fi auzit d inamici ( adik nu iti vor auzi pasii )

Claws of Attack @ Helm of Excelence
Aceasta combinatie o folosesc eu cel mai des si sunt foarte multumit d ea .... nu cred k mai este nevoie sa va explic c si cum face

Necklace of Immunity @ 5 Rings of Regeneration
Aceasta combinatie v-o recomand s-o folositi numai p hartile tip 35hp / 1hp / ka_35hp. Necklace inamicii nu va pot omora cu Lightning, nu se pot teleporta langa voi sau alte ultimate ... cu Rings iti refaci viatza ( 5 inele insemnand 5 hp la cateva secunde )

Mai usor d atat nu cred k va pot explica
Sper k v-am fost d ajutor !
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

UWC3 Shopmenu & Shopmenu2 Combination
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BuN Venit Pe Site-Ul Ofcial AL clanului AraTisaN ! :: ....::::Download & Tutorial:::....!!! :: ...:::Tutorial:::...-
Mergi direct la: